| StormyNight a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti pantaloni? http://www.starshiners.com/......usive-pink

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Dau impresia ca te-a tarat careva pe jos si ti s-au rupt pantalonii.
Decat sa dai banii pe niste carpe, mai bine iti tai tu frumusel pantalonii si iesi pe strada. Oricum e la moda si nu mai stie nimeni daca te-ai agatat intr-un gard, ai cazut sau asa sunt ei de fapt.

| Rockart a răspuns:

Cred că vroiai să întrebi: *Ce părere aveţi despre aceste zdrenţe?*.
De prost gust, penibili şi piţiponceşti.

| maryangelll a răspuns:

Sunt foarte aiurea.

| SwettyCat a răspuns:

laughingrolling on the floor)

| AmanoYuno a răspuns:

Imi plac mai mult cei galbeni care inspira veselie si parca vara dar cei roz sunt cam meh...de pitzi

| Renes a răspuns:

Nu cred ca a observat cineva ca modelul este iuliana de la Next Top Model. Parerea despre blugi... pai, modelul e frumos, culoare e naspa rau, rau de tot.

| aamyy a răspuns:

Mie mi se par draguti dar un pic prea"rupti" sper sa gasesti ceve cara sa fie mai...

| StormyNight explică (pentru aamyy):

Nu am de gand sa-mi iau asa ceva.laughing Am intrebat doar de curiozitate.