| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza? Eu am sprancenele cam urate, si multe colege mi-au spus ca ar trebui sa ma pensez,. eu as incerca, dar in Romania sunt multi idioti care isi coordoneaza viata dupa sterotipuri, gen: daca te pensezi esti gay... etc.
Ce ar trebui sa fac?! Multumesc. Daniel.

13 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Nu este un lucru rau... dar ai grija sa nu exagerezi cu pensatul happy

| miriam a răspuns:

Nu neaparat, nu vad nimic rau in a-ti imbunatati imaginea si totodata sa fii multumit de tine.Nu te gandi la ce spun cei din jurul tau si fa ceea ce smti.Penseaza-te,daca asta te face sa te simti mai bine!

| oana16 a răspuns:

Sa te pensezi!

| Katalin02 a răspuns:

Penseaza-te dude, ai incredere in ceea ce iti zic. Eu unul ma pensez ma epilez pe picioare, am grija de mine si majoritatea feteleor aprecieaza asta, mai bine sa fi ingrijit decat sa fi o maimuta paroasa cu mono-spranceana si sa fuga lumea de tine. Cei care zic despre tine ca esti gay sunt doar invidiosi, iar cele care zic despre tine ca esti gay clar au probleme mintale si le-as sugera sa se marite cu un cimpanzeu paros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penseaza-te! fa sa te simti tu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca redusii mintali veniti din varful muntelui care miros a vaci nu au cum sa stie ce inseamna ras sub brat cat si in zona intima, pensat si un par aranjat si ingrijit.lucruri esentiale pentru un barbat.eu port si lentie albastre.nimeni nu mi a spus niciodata cum ca as fi gay. oricum traim intr o jungla momentan. mi e scarba de perceptia unor tarani sincer va spun.sooo that's my opinionhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea un baiat care se penseaza sau isi face manichiura nu este gay ci un baiat care se respecta si pe care il preocupa persoana sa. Daca tu crezi ca sprancenele tale ar arata mai bine daca ar fi pensate fa'o si nu te lua dupa toti idiotii care habar nu au sa se ingrijeasca.Parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te pisi pe lumea care te intreaba dc te pensezi si eu ma pensez si arat mai frumos sunt mai ok toate fetele ma plac asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii dc sa te pensezi? ca sa fii mai smecherlaughing, cine comenteaza nu se penseaza deloc, ii paros si puturoslaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 19 ani ma pensez si ma dau cu fond de ten chair cu creion uneori da fondu de ten in fiecare zi am lentile albastre si ma vopsesc blond sau alb in cap nimeni inteligent nu mi-a zis ca sunt gay doar terminatii care nu au descoperit astea big grin Cata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sati zic eu o treaba! nu te lua dupa toti idiotii care pur si simplu vor sa fie bagati in seama.si eu sunt baiat si ma pensez nu exagerat si arat f bine.nimeni nu mi-a zis ca sunt gay si daca ar zice nu i bag deloc in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ds

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OMG, tara de inculti. Penseazate frate. Sunt baiat si eu ma pensez... Nu te lua dupa chestile gen "barbati nu se fac pe picioare, nu se penseaza sau nu se dau cu fond de ten daca este nevoie".