| Diana9966 a întrebat:

Ce parere aveti despre BB Cream de la Nivea?

Răspuns Câştigător
| mayla a răspuns:

Ne e asa de buna am avut si eu ..iti recomand BB Cream de la L'Oreal sau Garnier e mult mai ok

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie cel mai mult imi place BBcream Nivea, acum fiecare stie ce i se potriveste mai bine tenului, de ex. produsele garnier mie nu imi fac bine

| Laura927 a răspuns:

Si eu am încercat...
Mai bine e ăla de la Garnier are mai multă strălucire, e mai mult pentru vara, si daca esti bronzata bine si i-l cumperi pe cel mai inchis are un aspect ft frumos.
Ăla de la nivea are acoperire mai mare decat cel de la Garnier ce e drept dar strălucire 0!

| 1234abcd a răspuns:

Nu am auzit pareri asa bune despre el..recunosc personal nu l-am folosit si nici nu ma tenteaza happy