| ionut7 a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii stramti la baieti?

8 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Te simti bine in ei? Ce mai vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca locuiesti in zona Vrancea, vei fugi deseori in fundul gol afara. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi plac. Baietii care poarta asa ceva mi se par metrosexuali, prea feminini.

| Syndre a răspuns:

Groaznic. Blugii strâmți sunt pentru femei și atât, arată oribil pe băieți(nu pot să le zic bărbați la ăștia care mai au puțin și poartă colanți).
Pe lângă asta blugii strâmți scot în evidență toate defectele: dacă ești prea slab ai să pari și mai slab, iar dacă ești gras e chiar mai rău...

| maria14142 a răspuns:

Ceva normal in ziua de azi, nu am nici o problema! Ei decid ce poarta pana la urma!

| NoNameqed a răspuns:

Mie una imi plac dar nici asa stramti, dar au m depinde de fiecare tu alegi in ce te simti mai bine nu altii happy

| muffinXXL a răspuns:

:-\

| cristinab1509 a răspuns:

Sunt ok, mai ales daca ai picioarele putin lucrate