| stefanutzstefan a întrebat:

se mai poarta blugii stramti la baieti

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da dar sa nu fie roz.

| Floreenofficial a răspuns:

Se poarta cam orice, atat timp cat te simti bine in ei si nu provoaca rasul altora. happy

| Passion_1840 a răspuns:

Da se poarta, acum depinde de tine ce culoare vrei. big grin

| positivity a răspuns:

Din câte am văzut eu, da, încă se mai poartă.

| valeeExpress a răspuns:

Da, inca se poarta!

| MeConstantine a răspuns:

Depinde de forma corpului tau. Se poarta inca cu multe modele, dar daca nu ai o forma a corpului placuta nu iti indic. Prin Bucuresti se poarta largi, cu modele si cateva persoane poarta stramti, dar le vine bine.
Depinde de tine happy

| DaftPunk a răspuns:

Este o intrebare?

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowGhost a răspuns:

Da,se poarta.Si nu, daca porti blugi stramti nu inseamna ca esti gay

| Deliadelias a răspuns:

Normal. Stramti jos si de preferat un pic largut sus.
Imi spun si eu parereablushing, chiar daca sunt fata :* :d.

| CrazyAnswerxx a răspuns:

Logic ca nu! baietii care poarta blugi stramti sunt gay! asa ca baieti, nu mai purtati blugi stramti daca nu vreti sa va asemanati cu Justin Bieber!