| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cosmeticele de la Avon?

14 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de gusturi, eu prefer doar demachiantul de la Avon, in rest nu prea folosesc.Prefer marca Loreal, sint produse foarte bune la Loreal.

| SweetCandy a răspuns:

Sunt bune si nu prea...depinde.......lacul de unghii e cel mai prost dupa parerea meabig grin

| buburuzAndreea a răspuns:

Imi plac cremele de protectie solara pentru copii (au factor de protectie 50 si 30, iar cel de-al doilea, cu aroma de pepene, e pur si simplu delicios!), rollon-ul Pur Blanca, 2 parfumuri (Make me smile si Be Spontaneous), crema de maini cu minerale de la Planet Spa, stugurelul cu aroma de pepene si cel cu ulei de jojoba. Si mai e un creion pentru ochi cu mina moale. love struck Pe astea ti le-as recomanda.

In rest, celelalte produse nu prea m-au convins. Intradevar, ojele nu prea sunt bune, sar dupa doua zile.

Aaa si daca ai ochi bun, din cand in cand mai apar niste ceasuri, bratari, medalioane, genti dragute. Majoritatea sunt kitchoase, dar daca ai rabdare, apar si cateva care merita investitia.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Buna! rujurile si gloss-urile sunt bune, fardurile da, dar rimelul lasa de dorit... parfumurile asa si asa, iar ojele rezista cam 3-4 zile pe unghi. Asta-i parerea mea, dar ca sa te convingi, le poti cumpara!

| viki a răspuns:

Asa e, lacul de unghii si sampoanele sunt cele mai proaste produse. Dar celelalte sunt bune.happy

| iulia_5454 a răspuns:

Folosesc produse de la avon si sunt multumita(mai ales de parfumuri si farduri). nu sunt bune sampoanele dar celelalte sunt ok

Răspuns utilizator avertizat
| adela22 a răspuns:

Buna!

Eu folosesc o gama destul de larga din produsele marca Avon si nu mi-au facut probleme niciodata...depinde la ce produs anume te referi de la Avon...astept un raspuns cat mai curand iar eu daca pot te ajut cu mare placere.

Pupici kiss

| AlinElle89 a răspuns:

Dupa parerea mea, parfumurile mi se par cele mai ok. si asa este sampoanele sunt jalnice. In rest am auzit ca sunt bune produsele... Mie in general imi plac cremele de la Nivea :X.

:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atentie dragelor! Nu doresc sa fac antireclama dar, de curand firma Avon a eliberat din stocuri peste 4000 de produse expirate, creme de fata, autobronzante si multe altele, cu termenul de garantie expirat, a fost prezentat cazul si la tv.Cat despre firma doar parfumurile mi-se par destul de,, bune,,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj thinking
Eu folosesc produse de la Oriflame si Elmiplant.
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mizerabile si inutile!

| gabrielavratiu a răspuns:

Eu una sunt multumita de aceste cosmetice. luna de luna cumpara asa ceva. sunt excelente si ieftine

| adryana_3023 a răspuns:

Nu am folosit prea multe pana acum dar maica-mea a muncit la von si stiu ca avea foarte mare succes, iar produsele care eu le-am folosit au fost foarte bune