| bricart a întrebat:

Ce parere aveti despre cosmeticele profesionale?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt mai bune decat cele cumparate de pe piata care dauneaza mult pielii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezista mai bine pe ten, au pigmenti minerali de calitate, singura problema sunt preturile care bineinteles sunt corespunzatoare. Am avut ocazia sa-mi cumpar atat fond de ten, pudra stralucioare de corp cat si farduri de pleoape, sigur si pensule. Dar noroc ca am varianta de mijloc, adica ceva premium la pret de producator. Cu prietenie Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@malvynutza2 nu sunt mai bune ca cele de pe piata daca nu sunt bio. Pntru ca produsele cosmetice profesionale sunt mullt mai rezistente si sunt un pericol pentru piele, dc? Pentru ca au o formula mai tare si de asta rezista si mai mult. [ aici ma refer la rimel, fond de ten, fard de pleoape ]