| wiufh a întrebat:

Ce parere aveti despre crema autobronzanta? Este adevarat ca se duce bronzul la dus?
Ce alte solutii aveti pentru ca bronzul sa dureze mai mult, sau sa pot parea bronzata si iarna?
Dau funda si vot. :*

Răspuns Câştigător
| Mara11Mara11 a răspuns:

Crema autobrozanta, adevarat se ia la dus, cred ca tine vreo 5-4 zile, ca bronzul sa dureze mai mult iti trebuie ulei specia...ca bronzul sa dureze si iarna ar trebui sa stai la soare toata vara sau daca nu in vacanta de Craciun sa mergi intr-un loc cu soare. funda?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Din cate stiu crema autobronzanta in timp provoaca cancer...
nu sunt sigura.

| miradoniz a răspuns:

Ok,am un răspuns,poate pare bizar,dar merge:morcovi! dacă mănânci câteva zile numai morcovi și apoi ieși la soare, te bronzezi foarte repede.În schimb, cum nimic nu e perfecthee hee bronzul are o nuanță puțin ...roșcată...vezi dacă îți convine

| MicutzaaPooh a răspuns:

Solarhappy

| cristydts a răspuns:

Te duci la solar