| Dollicious a întrebat:

Ce parere aveti despre crema depilatoare de la Avon Skin so Soft? Vreau sa o incerc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Renunță la acest mod de epilat, mergi pe ceară/aparat de epilat.
Pa, pa.

| bombonica22 a răspuns:

Depinde de cum reactioneaza organismul, mie de exemplu nu mi-a facut bine deoarece mi-au aparut bubite si m-am iritatwinking
Incearca crema depilatoare elmiplant este mult mai buna :* succes

| XxelysxX a răspuns:

Eu am folosit-o mi se pare buna. O poti incerca si tulove struck. funda?

| LaviniaL a răspuns:

Eu o folosesc, se este buna!
Ti-o recomand :p.
Dar mai intai incearca pe o particica mai mica sa vezi cum reactioneaza pielea... la mine este foarte bine! :*