| Me,myself & I a întrebat:

Ce parere aveti despre cremele astea anticelulitice? chiar ard sunculitele? ce creme eficiente cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Buna. Eu am folosit crema Elmiplant, si dupa o luna, la suprafata, calitatea pielii era mult mai buna, nu mai arata a coaja de portocala, dar pentru rezultate de durata, trebuie sa combini exercitiul fizic cu dieta si o crema anticelulitica.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Sunt bune numai daca faci si sport. Daca doar te dai cu creme, nu o sa vezi niciun rezultat care sa te satisfaca.happy

| DiannaDi a răspuns:

Sincer, eu nu prea cred in asa ceva.mai mare e reclama decat efectul. vor sa-si faca ei bani, nimic mai mult.iti recomand cu incredere sportul, 20 de min pe zi va face minuni+sanatate
succes
:*

nony
| nony a răspuns:

Celulita apare in interior si dispare tot acolo.Cremele nu ard nimic.Nu da banii aiurea. Sport, sport si iar sport.Asta e solutia cea mai sigura si cea mai sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu am incercat niciodata... dar mama mea are o prietena care lucreaza in domeniu si vorbea la un moment dat de un fel de tratament pe baza de crema, pe care ti-l poti aplica singura in urma unui peeling, care cica are intr-adevar efect. ideea e ca trebuia sa dai de cateva ori pe zi (nu de exagerat de multe ori, doar ca nu imi amintesc exact). ma rog, la momentul ala, crema era 170 ron, acu a devenit 230 ron or sth like that. oricum, mie mi se pare prea scump. daca as avea foarte multi bani si mi-ar fi prea lene ca sa fac sport, as incerca si eu crema laughing.