| anonim_4396 a întrebat:

happy
Este adevarat ca, cremele depilatoare sunt cancerigene?
Ce alte creme necancerigene cunoasteti? big grin

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Daca ar fi sa luam la rost tot ce e pe piata, 70% din produse sunt cancerigene, asa ca nu mai trebuie sa te intrebi, cremele depilatoare contin substante toxice, altfel cum ar taia parul? Dar daca nu faci exces de ele, atunci nu ai de ce sa te temi.
Eu iti recomand crema depilatoare de la Farmec, cu exctract de musetel, este foarte buna. Am incercat si eu Veet, pe care mai toate femeile au incercat-o, dar nu mi se pare asa de grozava, nu ia toate firele si miroase naspa tongue.
Succes, pa-pa!

2 răspunsuri:
| andreea234 a răspuns:

Nu, chiar nu este adevaratlaughing
"Expertii" astia nu stiu ce sa mai scorneasca 8-)
Ziceau si de epilator ca e cangerigen raised eyebrows
Lollaughing
Lasa-i sa arunce zvonuri. oh go on
Daca vrei sa fii 100% sigura, incearca creme depilatoare de pe la Plafar, atunci chiar e perfect. love struck
Kisses :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am citit intr-o revista ca aceste creme contin paraben si de aceea sunt toxice tongue