| bebe21 a întrebat:

Ce parere aveti despre Extensii Cu Clip? Cine le foloseste recomandati-mi si mie un site mai bun si serios. pup. dau fonditza.

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Www.extensii.ro
si daca vrei am si id-ul unei tipe de la care mi-am luat si eu extensii. :)

| Ana a răspuns:

Cunosc fete care folosesc asa ceva, mie una nu-mi place pentru ca se vede ca nu e parul ei, zici ca e par de porc big grin

| Minnie_8765 a răspuns:

O prietena de-a mea are extensii cu clips si sunt foarte frumoase. Mie imi plac! Nu arata ca parul de porc...cred totusi ca depinde si de calitate.Si eu sunt in cautarea unor astfel de site-uri...anunta-ma si pe mine daca gasesti ceva frumos.
Bafta!:*