| Mikka_1023 a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovele? care v-a placut cel mai mult? dau fonditza p/u cea mai frumoasa!

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Pai mie imi plac :

->Camelionii:X:X

-> Fara sani nu exista paradis

-> In numele iubirii

->Predestinati

->Saracii tineri bogati

->Cealalta fata a Analiei

->Ratusca cea urata

si mai am multe, dar nu imi vin in minte acum tongue happyhappy

10 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Carita de angel

Vivas los Ninos

Cameleonii

| ralucaralu a răspuns:

Rebelde
Cameleonii
La Tormenta
Grasuta mea frumoasa

Sunt foarte multe care mi-au placut, dar nu imi amintesc acum.
Imi plac telenovelele, foarte mult.
Succes!

| Iuly006 a răspuns:

Cameleonii
Dona Barbara
Inocenta furata
Ruby
Saracii tineri bogati
India
Inainte de sfarsit [serial turcesc de pe Kanal D]
De pe buze la inima [serial turcesc de pe Kanal D]
1001 de nopti [serial turcesc de pe Kanal D]

| sandy a răspuns:

Luz clarita şi sărmana maria

| NuAmHabar a răspuns:

Pai mi-a placu RBD si Cameleonii.
-Predestinatii
-Inger salbatic
-regina(nu chiar>>da ma mai uitam asabatting eyelashes
-inima de rrom
-Saracii tineri bogatihee hee
Etc. ca'as multe:*

| laurici03 a răspuns:

A ta pentru totdeauna(a fost film indian, difuzionat pe national tv) si 1001 nopti (film turcesc difuzionat pe kanal d)

| DdDdde a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut patit-o Feo daca stii cu o fata urata pe nume patit-o si una frumoasa si rea pe nume Antonella si amanoua cantau si erau in trupe diferite a fost pe acasa sau mia mai placut Camaleones a fost superbalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac telenovelele deci una mai anume...Camaleoni,En Nombre Del Amor mai multetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ssss

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Fara sani nu exista paradis, dona barbara, saracii copii bogati, tradarea, amanda o, banditii etc