| Darius9 a întrebat:

Ce parere aveti despre fixativul Syoss Hold&Flex? Ce alt fixativ imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| AlinRemi a răspuns:

Sunt obsedat de freza si iti spun sincer, e praff, Syoss MAX HOLD (scrisul de culoare verde) asta sa il iei, eu pe asta il folosesc, le-am incercat si pe restul dar alea iti uda parul si ti se lipesc firele...
Alt fixativ bun mai e taft puterea 5 dar tot syoss max hold recomand.
Sa te feresti de cele de la KALLOS ( nu sunt bune de nimic)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Produsele de coafat folosește mai rar, "duc" la căderea părului.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Destul de bun.

Eu recomand tot ce e de la Avon.

| Puffalina a răspuns:

Fixativul de la FLP, își merita toți banii.

| Blackllove a răspuns:

Dupa parerea mea L’Oreal e cel mai bun! tongue