| Marionette_2596 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten cu efect matifiant Oriflame Beauty? Multumesc!

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani. ln_anamaria@yahoo.com

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Atat cel de la Avon, Oriflame, Farmec si Ruby Rose sunt niste prostii care dupa parerea mea si a multor altora iti strica fata! Incearca mai bine unul de la Vichy sau Ivatherm.Sunt mai scumpe insa nu iti strica fata, te ajuta sa scapi de cosuri si arati si mai natural.
Eu nu m-am dat decat odata in viata cu un fond de ten de la avon si mi-a fost de ajuns, daca ai cosuri multe cumparati odata cu fond de tenul si o crema pentru cosuri.

Sper ca te-am ajutat.:*happy

| Denise_3997 a răspuns:

Il am. Este foarte bun. Nu incarca fata, iti ofera aspect natural si evident.nu stralucesti happy Cel putin pentru mine, este super bun. Acum, depinde de tenul fiecareia dintre noi.