| feli20 a întrebat:

Ce parere aveti despre gelurile Evelyn? Rezistenta pe unghii, durata, aderenta?

1 răspuns:
| Adriana45 a răspuns:

Bună ziua,

Nu recomand pentru unghii Evelyn? (Am avut de la Evelyn un tratament unghii cu pudra de diamant susțin ei... A fost inutil. Nu am mai avut curaj sa cumpăr și altceva de la Evelyn...).

Cupio sunt produse profesionale, printre cele mai bune de pe piața...

Ilinca Vandici și Adelina Pestritu sunt imaginea produselor și magazinelor Cupio.
Acum am lacul de unghii Cupio în The City conditioner 8 in one pe unghii. Rezista de câteva zile, chiar este bun și apreciat.
www.cupio.ro

Zi buna și alegeri inspirate!