| Bella456 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Avon Instinct? dar de Luck? ( amandoua sunt de la Avon ) Nu stiu pe care sa il aleg. Care are un miros mai placut si de durata? Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| mazzylazzy a răspuns:

Am ambele parfumuri. Amandoua imi plac mult, dar mai degraba as alege Luck, pentru ca aroma lui e mai senzuala, nu stiu exact cum sa explic dar parca ma duce cu gandul la altceva, are asa un aer misterios. Dar si celalalt miroase foarte bine, nu am nimic de reprosat, il folosesc si pe acesta des si sunt chiar multumita! Si Our Story imi place mult cum miroase, si Incandessence, sunt mirosuri puternice dar in acelasi timp suave si nu sunt de prost gust. Mult succes in alegera ta!