| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa acum parfumul barbatesc FullSpeed? Se mai gaseste de comandat in revistele Avon/Oriflame etc? Am auzit parerei despre el, chipurile ca are un miros placut, voi ce parere aveti, merita cumparat, sau stiti ceva mai bun?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame daca doriti ceva e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| push2gl a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/parfumuri/p-parfum-full-speed-avon-12920803
e bun si Individual blue, le-am folosit

| crysmaria a răspuns:

Acum a fost la oferta cu 35 de leihappy la Avonhappy

| wannabe a răspuns (pentru crysmaria):

Dami te rog frumos id-ul tau.
vreau sa vorbim despre asta.

| LittttleMonster a răspuns:

Nu stiu cat costa.nu ma uit la parfum de barbati. oricum sunt la avon in revistele cu reduceri de craciun.si miroase foarte binelove struck

Răspuns utilizator avertizat
| lary725 a răspuns:

Multa lume foloseste full speed, cel putin mie mi se comanda destul de des, si de catre fete chiar, probabil il dau cadou. Parfumul e acum la oferta, cumperi oricare 2 parfumuri (full speed, black suede leather, jet homme holiday, up to you, essence) sau il poti combina si cu unul de dame( little red dress, little white dress, up to you, treselle, treselle mystique, incandessence, far away, far away dreams) si dai pe amandoua 70 de lei, deci 35 de lei fiecare. Eu sunt reprezentant avon si am setul din brosura 16 la vanzare (geanta pentru cosmetice, deodorant rool-on, gel de dus, si geanta pentru cosmetice) la 45 de lei, el a fost 60 de lei in brosura. Id-ul meu e larisa_reduceriavon daca vrei sa vorbim.