| Pinkvanilla9 a întrebat:

Ce părere aveți despre parfumurile D&P? Cam cât durează și spuneți-mi daca merita.Cum procedez când cumpăr că eu trebuie sa miros multe și nu vreau sa se uite ciudat vânzătoarea.laughing, iar dacă dau numele unui parfum celebru, oare îmi poate da ceva asemănător?

1 răspuns:
| oany a răspuns:

Buna.Ai sa razi, dar parfumurile lor sunt chiar foarte bune si uneori persista mai mult decat originalele.De obicei vanzatoarele lor sunt serviabile, sigur ca iti vor da copia parfumului cerut asta in cazul in care exista..Ca sa te simti mai bine, in spirit de gluma poti sa ii spui vanzatoarei de la inceput ca nu vei pleca fara parfum, dar vrei sa te ajute sa cunosti mai multe arome. Spor la cumparaturi!