| Anonima568 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa asta? http://www.emag.ro/......-pHP834100

3 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre aceasta placa, multi folosesc de la Remington si de la aceasta firma iti recomand sa iti iei (din ceramica)
Eu, sincer, daca as fi in locul tau nu as lua aceasta placa deoarece are o temperatura foarte mare (parul suporta temperatura de 180 grade) si practic iti distuge parul, sunt f multe placi care au temperaturi mai mici

Sper ca te-am ajutat,
Anncky

| FucktheSystem a răspuns:

E la fel de rea pentru păr ca orice altă placă...

| Diixy a răspuns:

Daca vrei sa nu ti.se arda parul ia-ti cu placile ddin ceramicawinking