| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Eu as alege placa de la rowenta deoarece o am si eu si mi-am facut bucle si aiu iesit super, placa de la rowenta are 230 grade si chiar daca dai pe 180 grade indreapta foarte bine, iar daca dai pe 230 grade poti zice ca e placa ideala si nu trebuie sa dai de 100000 de ori cu ea pe o suvita.P.S.:daca cumperi aceasta de la rowenta incearca sa iti faci bucle cu ea si un coc messy bun iese super!

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nici care. Te sfatuiesc sa iti cauti o placa din ceramica de la Remington sunt cele mai bune. Cauta pareri pe net sa veziwinking

| dianaenumelemeu a răspuns:

In locul tau sigur as opta pentru o placa de la Rowenta deoarece e foarte buna...am si eu big grin