| allexandra05 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de indreptat si ondulat Remington s6500 sleek and curl?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Eu am placa asta si iti spun ca e extraordinara. Eu la 160 de grade imi indrept perfect parul iar la 170 imi fac bucle care ies foarte frumoase. Iti recomand sa ti'o cumperi e foarte buna, se incalzeste foarte repede si de 1 an de cand o folosesc foarte des nu mi-a ars deloc parul. Nu uita sa folosesti si un spray de protectie termica inainte de a folosii placa.

2 răspunsuri:
| Lustful a răspuns:

Nu am s6500, dar am alt model tot Remington,si pot sa spun ca este foarte buna, si sunt multumita de ea, chiar si dupa un an de la achizitionare.:d

| allexandra05 explică:

Multumesc!