| arual93 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti de placa de indreptat si ondulat parul Remington S6500 slek&curl? mentionez ca vreau sa o folosesc doar pentru indreptat, placile nu sunt prea inguste? am parul lung si ondulat

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
O am eu si chiar ti-o recomand. O am de 1 an si e ca noua, functioneaza perfect si face niste bucle superbe. Un alt avantaj e ca poti sa o folosesti si la 150 de grade si iti indreapta parul perfect si tine cam 2 zile.
Eu una chiar ti-o recomand, e foarte buna si daca o pastrezi in husa o sa te tina mult timp.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa e super- buna. Nu sunt inguste deloc, si iti tine parul indreptat si 2 zile laughing. Ar trebui sa ti-o iei.