| anUcy a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de par Remington S1001CHT? o are cineva sa imi spuna cate ceva despre ea? Sau ce placa de par imi recomandati sa imi achizitionez? mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| aleerawr a răspuns:

E super! Si eu am la fel, se incalzeste foarte repede si indreapta bine happy

3 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta e foarte buna.O am eu si costa 1 mil.;)

| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna.happy eu zic ca e bbuna. am si eu una la fel. sunt multumita de ea! sper sa iei o decizie buna. wave

| L_7749 a răspuns:

Nu am modelul asta dar am tot placa Remintogn si sunt foarte multumita de ea, am parul destul de lung si mi-l indrept in maxim 10 minute si 2-3 zile sta super ok.Din cate stiu majoritatea modelelor Remington sunt foarte bune.happy