| Andrux a întrebat:

Ce parere aveti despre placa Remington S9950? Este buna? Protejeaza cat de cat parul? Din cate stiu eu nu are ioni thinking sau nu stiu. Ce alta placa buna recomandati?

3 răspunsuri:
| question_3585 a răspuns:

Ii super.prietena mea cea mai buna are dinaia pe albastru. mi-a imprumutato de cateva ori. sunt multumita.
P.S. cele de la Remington sun foarte buuuuneeeee

| wimpyannya a răspuns:

Placa este super ok, o are o amica de-a mea. si sa stii ca orice placa deterioreaza parul la un momentdat. POti folosi si tu sampon impotriva arsurilor, gama bioderma, mi mi-au protejat parul love strucklove strucklove struck sper sa te fi ajutat cu ceva raspunsul meu.

| DdAndreea a răspuns:

Buna :*. Am mai raspuns si la o alta intreabre postata de tine. http://www.tpu.ro/......-bune-dar/

Este foarte, foarte buna :x. Ti`o recomand cu cea mai mare incredere :*.