| deearrr a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Revalid pentru caderea parului? este eficient? cineva mi-a recomandat fiole si un sampon ambele de la Revalid! oare e bun?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicul îți poate recomanda, nu cineva!
Sincer, la mine nu a funcționat!
Pa, pa.

| Lauragd a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre Revalid, dar stiu un sampon bun pentru caderea parului pe care il folosesc si eu.Se numeste Anaphase Ducray si se gaseste la farmacii. Daca parul continua sa cada e bine sa incerci si cu fiole tot de la anaphase. Poti sa intrebi si farmacistul, poate iti da mai multe detalii, sau niste vitamine deoarece e posibil sa ai lipsa de ceva vitamine daca iti cade parul.