Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2705728intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
29 Ianuarie 2010
Anonim intreaba:

Ce parere aveti despre samponul Elseve de la l'oreal?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 10 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 29 Ianuarie 2010 15:25
    Brigitta a răspuns:
    Chiar acum asta folosesc, elseve netezire intensa si cel cu laptisor de matca, mi se par bune happy
  • 29 Ianuarie 2010 16:30
    Stefan a răspuns:
    Este un sampon foarte bun si eficient chiar daca este putin mai scump dar isi face treaba.
  • 31 Ianuarie 2010 10:19
    Anemona a răspuns:
    Foarte buuna...happydar depinde si ce tip de par aihappyeu am parul moale si drept si imi merge fff bine cu el
  • 30 Ianuarie 2010 13:07
    AdRy tE uBeStHe a răspuns:
    Este foarte bun eu ma spal doar cu acest sampon si sunt foarte multumita!
  • Raspuns utilizator suspendat
  • 30 Ianuarie 2010 00:25
    aisha01eu a răspuns:
    Eu am folosit toate aromele de la Elseve. Mi se par cele mai bune de pe piata. Acum am Elseve antirupere.
  • 29 Ianuarie 2010 15:58
    Raspuns anonim:
    Super bun big grin iti face parul moale si nu ti se incalceste, deci e foarte usor cand iti piepteni parul.
  • 29 Martie 2010 14:13
    Raspuns anonim:
    Buna! Am vazut tot felul de discutii legate de acet sampon ba ca este foarte bun, ba ca este oribil. Ei bine au folosesc de o saptamana si mi se pare foarte bun. Folosesc citrus cr(cred) este pentru parul normal da lejeritate, stralucire, da putin volum nu arata turtit si in primul rand ajuta sa nu se ingrase parul asa de repede. Am incercat si alte samponuri cum ar fi panten dar dupa o zi mi se ingrasa si eu nu am un par gras. Unele fete zic ca nu este bun. probabil nu li se potriveste pentru parul lor eu il am pana la umeri drept si moale. Poate depinde si de par. Mi se pare un produs bun si vi-l recomand
  • 2 Decembrie 2010 09:44
    Raspuns anonim:
    V-as recomanda sa nu va mai spalati cu elseve...contine detergent pentru podele de asta lasa parul moale dar. dupa ceva timp o sa regretati.prietena mea folosea numai elseve(a incercat toate gamele) si a "sfarsit" cu ruperea parului la fiecare pieptanare
  • 5 Februarie 2011 12:16
    Raspuns anonim:
    Este bun