| Lalylau a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Nivea Brilliant Blonde?
Dar despre Head & Shoulders Citrus Fresh?

Urgenttt :*

Funda pentru cel mai bun raspuns. happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu folosesc șampoanele din comerț, nu am fost mulțumită de ele.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, mie amandoua imi fac matreata, poate tie ti se potrivesc mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu Head & Shoulders Citrus Fresh ma spal eu si sunt multumita, celalalt nu l-am incercat.
Te pup!

| caty57 a răspuns:

Eu folosesc Nivea și sunt foarte mulțumită. Daca îl folosești mai des se pot vedea rezultate. Si Head and shoulders este bun depinde de tipul de par deoarece nu ii priește oricui.