| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala internationala de cosmetica Christine Valmy? happy M-ar interesa o cariera in make up. Pareri/sfaturi ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| Maia36 a răspuns:

Este o scoala foarte buna si renumita, pacat insa, ca cea din Bucuresti este acreditata doar pe plan national.Parerea mea este sa o urmezi. Daca te pasioneaza o cariera in make-up, cu siguranta ai ce invata.Conteaza foarte mult sa fi responsabila si sa nu tragi ''chiulul''happy
Bafta!