| PrecioussGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala internationala de cosmetica Christine Valmy? M-ar interesa o cariera in make up. Pareri/sfaturi ceva? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Eu vreau să mă apuc de asta : http://www.maraviglia.ro/, interesează-te înainte, la persoane care au mai urmat aceste cursurii. Succes! :o3

| PrecioussGirl explică (pentru Alexaaandraaa):

Doar 2 zile tine cursul de make up?
si nu scrie nicaieri daca iti ofera o diploma care sa fie aprobata de minister sau ceva de genul.thinking

| KnowelsMarilyn a răspuns:

Am auzit despre aceasta scoala de la o prietena care avea fiica acolo.Este destul de multumita iar fiica ei acum este un make-up professionalhappy