| sebastian_7562 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuajele permanente. aveti? v-ar tenta? daca da unde si model.

Răspuns Câştigător
| marie a răspuns:

Si eu mi-as face, pe tot spatele poza mea si a parintilor cand aveam 1 an si 6 luni:X.eram asa draguta...crying... ce vremurihappystraight face clausisme ai zis u ceva cu miami ink, mie imi place LA ink si vreau sa ma duc, daca o sa mai fie peste 10 ani atunci vreau, acum la 12 ani ce sa vreau? o carte de mate in ceafa...Auchbig grin

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am un tatuaj permanent... Nu ma tenteaza sa-mi mai fac altul... Cred ca e mai bine sa-ti faci in prima faza unul temporar sa vezi daca iti place intr-adevar... Si trebuie sa te gandesti foarte bine la model ca il vei avea toata viata.

| alexandra_1780 a răspuns:

Si eu am 2 tatuaje, unul e sus pe spate si e destul de mare.reprezinta un s format din stelute, iar al doilea e tot pe spate o inima si mai cateva insemne reprezentand increderea si dragostea...sincer am vazut femei de 50 de ani care si-au facut tatuaje, depinde de tara in care traim pentru ca la noi in tara inca nu sunt intelese tatuajele si pacat sa judecam oamenii dupa faptul ca au un tatuaj, e ca si cum am judeca aspectul fizic sau modul de a gandi .si asta nu se face.

| nuamnume a răspuns:

Mi-as face pe glezna... un fluturas mai deosebitbig grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu cred ca mi-as face tatuaj permanent insa daca mi-as face ar fi cu numele sau initialele membriilor familiei mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult! Si mi-as face:X.Cred ca o sa`mi fac dar la anul`, sa fiu si eu majorahee hee.
As vrea sa`mi fac un cap de cal, pe glezna dreapta!batting eyelashes. Imi plac foarte mult caii:X.

Tu? Ce ti-ai face?happy
:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere mentalitatea romanilor.cu un tatoo permanent. o sa avem mult de patimit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-ar tenta un astfel de tatuaj; as vrea sa imi fac un tatuaj cu numele prietenului meu pe gat

| sebastian_7562 explică:

Eu am deja 3. acum imi pun la punct ultimele detalii pentru ultimul.

| Div_2769 a răspuns:

Nu prea sunt de acord cu tatuajele permanente.Adica atunci cand esti tanar nu e cine stie ce daca ai un tatuaj dar cu cat inaintezi in varsta ce faci? Nu prea da bine la un om in varsta, serios sa aiba tatuaje, mai ales la o femeie.Parerea mea.Insa daca ar fi mi-as face la fel ca @gaby si sa nu fie chiar la vedere.

| clausisme a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la Miami Ink in romania nu exista oameni sa faca un tatuaj serios. Dar cu 2 bilete de avion 1000$ pentru aia sa faca tatuajul as face cina cea de taina si in loc de fetele sfintilor as pune vedete