| vintageheart a întrebat:

Ce parere aveti despre textul acesta?

http://ink-heart-for-poem.blogspot.com/......ineat.html

11 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Felicitari autoarei! A pus foarte bine in evidenta sentimentele si trairile ei...sa continuie cu scrisul ca stie ce face :X

| vintageheart explică:

Nu eu l-am scris, l-a scris o buna prietena de-a mealove struck

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Sunnylove struck! E foarte dragut textullove struck... e interesant^^

| deea98 a răspuns:

Deci e pur si simplu superb!love struck Asta e o adevarata poeta!love struck Si cand te gandesti ca l-a scris in cateva minutelove struck. Pur si simplu perfect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super taxt:X:X
ii foarte interesant si ar trebui apreciat:X:X

| Antogirl a răspuns:

Este un text frumos.Acel ce l-a scris a fost foarte inspirat. Daca tu l-ai scris BRAVO CU FELICITARI! este foarte frumos.(textul)happyhappyhappy

| Antogirl a răspuns:

Funditza?

| dayana01 a răspuns:

Foarte artisticlove struck minunatlove struck cine a scris-o poet se facebig grin

| dayana01 a răspuns:

Ffff frumos!:X:X:X:X cine la scris poet se face!love struck

| WhoCares_4042 a răspuns:

Superba Rebe! Tot ce compune e mirific! love struck