| didik15 a întrebat:

Ce parere aveti despre tratamentul pentru piele cu zat de cafea? a incercat cineva?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yellowalien a răspuns:

Eu il foloseam la dus pe post de exfoliant si hidratant. Amestecam zatul cu o lingura de ulei de masline si dupa ce ma spalam cu sapun, masam pielea cu acest amestec si apoi clateam foarte bine cu apa. Pielea ramanea moale si hidratata. Cica zatul de cafea ar fi si anticelulitic, dar sa nu se astepte nimeni la minuni.

| ruzycciocolata a răspuns:

E foarte bun pentru exfoliere.Eu il folosesc saptamanal, il amestec cumiere sau ulei de masline, nu e agresiv cu pielea de pe fata asa ca il poti folosi si pe fata.

| Emmy125 a răspuns:

N-am incercat. dar probabil e bun pentru exfoliere pentru ca e aspru happy