| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre unghiile false?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merge să faci uz de ele la evenimente deosebite, nu în viața de zi cu zi!
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Eu pun unghii false
si eu am de cativa ani

| DakotaRoyse a răspuns:

Mult prea artificiale pentru mine, iar cele cu modele exagerate sunt de prost gust.

| anonymousxD a răspuns:

Dupa parerea mea si daca mi-ar pune cineva gratis unghii false nu as vrea, deoarece sa fim seriosi acum: dc sa-mi pun niste unghii care nu sunt ale mele si care dupa ce le scot voi plange dupa unghiile mele naturale pentru ca vor fii distruse? cand pot sa mi le las pe ale mele sa creasca! happy Si unghiile naturale sunt de 1000 de ori mai frumoase! Deci, asta este parerea mea! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dema a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea imi plac. Pentru ca cind le dezlipesti (asta daca te-ai saturat de ele) iti distrug unghiile naturale. pritena mea itr-un an si-a pus unghii false de 4 ori dupa aia cind le-a dezlipit, unghiile aratau groaznic, vinete si rupte. Deci nu te sfatui sa iti lipesti si tu.
Bye-bye

| AleD a răspuns:

In general nu prea imi plkbig grin

| ElShaarawy a răspuns:

O porcarie

| Monobrow a răspuns:

Sunt ca zambetele false...

| madyunik a răspuns:

Eu prefer extensiile cu gel decat unghiile false.Am avut si m-au tinut o luna jumatate.Sunt mult mai rezistente decat cele false, pot face mult mai multe lucruri, fara sa am surprize neplacute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un rau necesar cand ai unghiile nu tocmai " de scos in lume ".

| crezyzuzu a răspuns:

Foarte tari:X imi plac dar trebuie sa am grija cu ele sa nu le dezlipesclaughing

| anicikacolta a răspuns:

Daca nu sunt foarte lungi, au o culoare placuta si ai grija de ele sunt super!