| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Vans modelul Old Skool? Sunt confortabili? Se aerisesc sau faci sauna la picioare?

Răspuns Câştigător
| al0o0o0 a răspuns:

Eu as zice sa-i arunci si sa investeti intr-o pereche noua de adidasi.

5 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Sunt geniali.Sunt confortabili, dar nu recomand pentru mers mult pe jos, deoarece devin incomozi.Da, se aerisesc.

| anonim_4396 explică (pentru al0o0o0):

Am o pereche luata de prin vara. Si am pus aceasta intrebare sa stiu daca merita sa i recondiționez sau sa i arunc cu prima ocazie. Ca s-au facut cam naspa.

| anonim_4396 explică (pentru al0o0o0):

Mersi mult de părere?

| al0o0o0 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce

| al0o0o0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as zice sa-i arunci si sa investeti intr-o pereche noua de adidasi.

| Lamar a răspuns:

Da.