| picox a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua de la loncolor
http://www.confortmarket.ro/......-6-7-1888. Prinde pe un par saten inchis si pe langa asta, cam cat rezista culoarea? Unele vopsele se duc in 2-3 saptamani de la spalat... E buna de ceva?

Multumesc.

1 răspuns:
| n3bunatica a răspuns:

Buna! Eu personal am incercat vopseaua de la palette cea care prinde pe par inchis.dar din pacate dupa 1 luna mi s-a cam dus culoarea.de obicei pe par inchis nu prea rezista. daca vrei sa te faci roscata si sa ti reziste pe un par inchis.cel mai bine ar fi sa te duci la un salon.acolo vopselele sunt mult mai bune decat cele din comert.happy