| Crisstttina a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua spuma de la Palette? e buna?
As vrea sa-mi cumpar maine si am nevoie de pareri happy
La ochii albastrii ce culoare ar merge?big grin ( scuzati categoria sad )

Răspuns Câştigător
| lexie14 a răspuns:

Hey! Mama mea foloseste vopseaua spuma de la Pallete si e foarte multumita! Personal ti-o recomand cu caldura desi nu pot sa iti garantez ca o sa obti ceea ce iti doresti. Ochii albastrii, dupa parerea mea sunt cei mai frumosi pentru ca sunt mai speciali si o persoana cu ochii albastrii e o persoana sensibila, deci evident merge o culoare mai speciala... mie imi place mult blond aluna sau BLOND MEDIU 400(asta e de pe cutia de vopsea). Mult succes! FUNDA?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi daca e facuta in strainatate in afara de China merge stas.

| mona a răspuns:

La ochi albastri ar merge un blond natural sau un negru albastrui, e buna si vopseaua spuma de la palette[depinde si ce nuanta vrei sa obti si cum ai fost inainte]dar mai mult as opta pentru cea de la l'oreal

| rousz a răspuns:

Depinde si dupa scalpul pielii! eu as spune sa incerci si daca nu vei fi satisfacuta macar vei sti sa nu mai incerci thinking la ochii albastri iti dai seama ca cel mai bine se potriveste blondul nooo? dar nu conteaza vei fi frumoasa asa cum vei vrea tu sa te faci.

| Crisstttina explică (pentru rousz):

Blonda in nici un caz nu o sa ma faclaughing ar fi o schimbare prea wow avand in vedere ca parul meu e inchis la culoare happy

| Crisstttina explică:

Nu stiti cam la ce pret sunt?

| Crisstttina explică:

.

| Becky97zambarici a răspuns:

Rosu-visiniu si da e buna o prietena de-a mea s-a facut cu Palette
FUNFA:*

| Crisstttina explică (pentru Becky97zambarici):

M-am gandit la un rosu visiniu thinking

| Becky97zambarici a răspuns (pentru Crisstttina):

Este vreo 15-20 lei din cate stiu eu la fips este 15 si ceva(lei)

| farazambet a răspuns:

Nu am incercat palette...eu pana acum am folosit garnier..si referitor la ce ti-ar sta bine ..as merge pe un roscat mahon ceva mai inchis sau un brunet ..acum nu stiu cat de deschis ai tenulhappy

| Colorfulx a răspuns:

Negru.Ma rog, mie una imi place parul negru cu ochi albastri, dar nah, poti sa folosesti orice culoare vrei happy xx

| Crisstttina explică (pentru Colorfulx):

Brunetul imbatraneste whistling