| matadoru a întrebat:

Ce parfum folositi? Dar e unul la care visati si e prea scump?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Am o slabiciune fata de tot ceea ce inseamna Lacoste.
Sigur ca visez, si toata viata va ramane un vis sa detin un Imperial Majesty de la Clive Christian, atat timp cat acesta costa nici mai mult nici mai putin decat vreo 150 000 de euro...
Noi ramanem la acestea mai "pamantesti", decat deloc...

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu folosesc ''Summer white'' si ''Pret a porter'':X
Imi plac foarte mult>

| Emmeii a răspuns:

Acum folosesc. B. U.
as vrea sa am parfumul Litlle Black Dress.

| foxi a răspuns:

Numai cele originale! Cele englezesti!

| Alexandru a răspuns:

Da.ai dreptate dar iti dai seama ca e pur si simplu colosal.
Numai bine!

| ancutsa410 a răspuns:

Love in bloom
imi place asta.

| matadoru explică:

Pentru alexandru - imperyal majesti e cel mai scump parfum din lume.Recent am vazut un top 10 si acesta era pe primul loc, avand o valoare de 255. 000 dolari!

| Pijamale a răspuns:

Crystal Noir de la Versace. dar mai nou visez la Gianfranco Ferre in the mood for love day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place parfumul Rare Pearl.hee hee

| Ioana22B a răspuns:

Eu folosesc Dancing Lady si Nordin Lights!:X...amndoua sunt fresh dar in acelasi timp si delicate, acesta este aroma care ma caracterizeazawinking!:X

| JBeebsAndUsher a răspuns:

As vrea sa imi iau un parfum. ii super tare. se numeste millioner. costa de la 300 lei in jos. ii km scumphee hee. daca te dai de ex pe o camasa. daca o speli de 2 ori tot nu i se duce mirosul de parfumsmug.