| anutza00dragutza a întrebat:

Ce parfum imi recomandati pentru vara dintre cele de la oriflame (giordani white gold,giordani gold,giordani gold incontro si precious moments) P.S:imi plac parfumurile fresh,florale, dulci (dar nu exagerat )

2 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Parfumurile de la Zara sunt cele mai de calitate, miros fain si nu trebuie sa te dai doar putin si miroase dupa tine happy Eu sunt reprezentanta oriflame si ti-as recomanda parfumul Eclat sau Demi More, dar dintre cele enumerate de tine aleg Giordani Gold

| Samic423 a răspuns:

Precious moment floral nici prea dulce nici prea simplu happy desi prefer givenchi, armani sau zarawinking