| GymClass a întrebat:

De unde sa-mi iau si eu un parfum pana in 80 de lei?
Si ce parfumuri recomandati pentru baieti? Sa nu fie dulci...adica prea dulcilaughing
Parfumurile de la oriflame sau avon sunt de calitate?

6 răspunsuri:
| lays a răspuns:

De la oriflame si avon pot sa-ti recomand unscripted signature si jet homme.sunt marfa rau. le are iubitul meu. cele mai bunebig grin

| LoveMe a răspuns:

Da chiar ti le recomand cu toata inima.toata familia mea isi ia parfumuri de akl(inclusiv tati!)happysi unele nu sunt chiar ff scumpe.
funda?

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Eu iti recomand parfumurile de la avon ...sunt chiar bune si au un miros aparte nu sunt toate dulci, sau ff dulcihappy

| oriflame_9415 a răspuns:

Iti recomand urmatoarele oriflame:s8night 52lei(catalogul11), ascendant(asta este la set cu spray si roll-on)74lei(catalogul 11), volume 42lei, daca vrei sa vezi catalogul intra www.oriflamecosmeticmehedinti.webgarden.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre Oriflame, dar Avon stiu ca sunt foarte bune.Iti recomand apa de parfum ca sunt mai rezistente.

Iti recomand iarasi un parfum bun "Hugo Boss"... dar nsuh cat costawinking

Baftawinking

| GymClass explică:

@fanta: nu sunt dulci nu? laughing

mersi