| andriana_;) a întrebat:

Ce parfumuri folositi in afara de avon, oriflame mary cay ...etc?

17 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

De la armani si zara...tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Nu incep sa-ti fac o lista deoarece nici eu nu stiu cate am happy, iti pot zice doar ca preferatul meu este coco madmoiselle de chanel.

| anka a răspuns:

Yves Rocher, C-thru, Metropolitan.

| hamsterx a răspuns:

Pai.mai accesibile ca pret miros bine BU sau C-thru... iar in rest.eu zic sa incerci in Sephora acolo gasesti parfumuri foarte bune si iti poti alege singura din varietatea existentabig grin pwpici:*

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

D&G
Hugo Boss.
Celine Dion
Gabriela Sabatini
Dior

etc.happy

| Dianna_8523 a răspuns:

Dior Addict, cu siguranta cel mai superb parfum! big grin Dupa parerea mea, fiecare cu gusturile lui, dar in orice caz, este minunat, si nu stiu cine nu l-ar adora!

| warwara a răspuns:

Mie imi plac parfumurile fresh, si am folosesc mai multe, in functie de starea de spirit...cam astea le am prin casa si imi plac...
Davidoff - Cool Water Game
Azzaro - Now
Clinique - Heart :X
Calvin Klein - Escape
Elisabeth Arden - 5th Avenue
Lacoste - Femme
D&G- Light Blue
Gucci - Rush 2

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu folosesc Paris Hilton-Cancan si in general imi plac cele foarte dulci, dar vara folosesc ceva mai fresh.happy

| costymaximus a răspuns:

Yves Rocher

| 61n4 a răspuns:

De la avon nu stiu ce sa-ti spun... dar daca tii sa-ti iei de acolo gama today tomorow alwais si cristian lacroix

| HappyPills a răspuns:

Hugo boss
dior
armani
D&G

| wormy a răspuns:

Eu am primit acum 2 ani, de Craciun,"Amor, amor" de la Cacharel.Persista si nu trebuie sa te dai cu mult.Ma dau aproape in fiecare zi si inca mai am jumatate de sticluta:)
http://www.youtube.com/watch?v=shF16UOYeVQ

| eko a răspuns:

Hugo Boss e cel mai tare... dupa parerea meabig grin toate fetele mi-au zis ca miros marfa:X

| tami a răspuns:

Eu prefer dolce n gabanna si givency happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Dove(atat parfum cat si deodorant) si sunt foarte multumita de ele.

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Preferatul meu este Rose Princess happy

| andriana_;) explică:

Ginutza18 pai am spus in afara de avon... nu-mi lac marcile astea