| Chelsea13 a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca unghiile mai repede? Sfaturi babesti preferabil.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Tratamente, pastile.
Sau... pune intr-un bol ulei de masline si te "joci" in el cu mainile. E si impotriva exfolierii+ ca le va intari.

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ulei de ricin. da pe unghii si lasa-le asa cat de mult poti. eu le las cam 2-3 ore. nu stiu daca cresc mai repede, dar se intaresc si astfel, cand vor creste nu se rup

| UnVis a răspuns:

Nici cum am intrebat-o pe soramea si a spus ca trebuie sa astepti.

| Chelsea13 explică (pentru UnVis):

Mda..ma gandeam ca poate exista unele metode

| Lorici1551 a răspuns:

Pune-ti de doua ori pe saptamana zeama de lamaie intr-un bol si inmoaie-ti unghiile timp de 5-6 minute in ea
-ajuta multwinking