| IceCreamDoll a întrebat:

Ce pot sa folosesc inainte de a-mi intinde parul cu placa? Am inceput sa am fire despicate si parul nu mai arata asa bine. Ce imi recomandati? Fundita pentru cel mai bun raspuns si voturi pentru restul!

Răspuns Câştigător
| chocolate_3765 a răspuns:

Eu am folosit un ulei special de la Kallos, apoi de la Avon.Este un spray-ulei cu capacul verde si nu este scump deloc.Dar iti recomand sa nu il mai intinzi foarte des deoarece eu am parul stricat si acum si mentionez ca nu mai folosesc placa de 1 ansad

6 răspunsuri:
| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Poti folosi un spray termoizolant de la farmacia Sensiblu, mentionez ca firma se numeste Tony&guy si costa doar 34 de lei(sau ceva de genu' happy ), si iti recomand la o saptamana/2 sa-ti faci si o masca de casa pentru par deteriorat.Eu imi fac si dau rezultate! Bafta!kiss

| anddclaus a răspuns:

Poti renunta la placa

funda?

| danielahopes a răspuns:

Pai iti uzi parul si dupa acea il intinzi va iesi super!

| teodem a răspuns:

Eu folosesc un spray reimprospator de la avon impreuna cu sampon din aceiasi gama si ajuta, ma coafez cu placa in fiecare zi la 200 grade si pentru ca se ingrasa parul repede il spal zilnik si il dau cu spray-ul de care ziceam care are un parfum frumos si are efect protector. daca ai nevoie de date concrete intreaba

| alissa6 a răspuns:

Trebuie sa te speli pe cap inainte de a te da cu placa, eu asa fac.

| lavy_9721 a răspuns:

Da sa stai cu placa pe par pana cand se fdace cald si atunci poti folosiii