| justFORone a întrebat:

Ce pot sa folosesc sa imi creasca parul mai repede?
funda!

Răspuns Câştigător
| Special_girl a răspuns:

Folosesti uleiul de ricin, il cumperi din farmacii.
Se aplica o data pe saptamana, pe toata lungimea parului, il lasi 25 min sa actioneze si apoi speli parul foarte foarte bine.

6 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Foloseste urmatoarea masca GARANTAT : ulei de ricit, un galbenus de ou, o fiola de vitamina A(fiole injectabile de la famacie, nu costa mult) si zeama de lamie.Amesteci totul bine, aplici pe par, doar pe lungime, evitand radacina si lasi sa actioneze 20-30de minute. Fa treaba asta o data pe saptamana si parul devine mai frumos, rezistent si sa vezi ce crestehappy

| medgirl a răspuns:

Eu tot ma alatur celor care au zis si iti recomand uleiul de ricin!

| laurentiu a răspuns:

Sa ii citesti povesti laughing

| Rallucadela a răspuns:

Eu am folosit uleiul de ricin...in fiecare seara inainte de culcare, sau chiar cand leneveam prin casahappy apoi dimineata ma trezeam mai devreme si il clateambig grin

| YoppKidde a răspuns:

Ieu de obicei stau toata ziua lenevesc sa vezi ce repede creste

Răspuns utilizator avertizat