| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti face in adolescenta ca sa iti creasca sanii mai mari?

17 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Poate sa bagi niste vata in sutien, in rest nimic happy

| blabla a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva special pentru cresterea sanilor.Eu consider ca trebuie sa astepti deoarece esti in etapa de dezvoltare..trebuie sa ai rabdare deocamdata e cel mai bine.Lasa'le sa se dezvolte

assiris
| assiris a răspuns:

Crezi ca e o fericire sa-i ai mari? Daca o sa vina moda cu ei mici ce o sa faci? Barbatilor, in cea mai mare parte nu le plac mari, mai mari decit pot prinde intr-o mina. E drept ca unii sunt obsedati si ii vor ca niste mingi de fotbal.
Lasa-i asa cum ti i-a dat mama natura, nu forta nota caci s-ar putea sa-ti para rau mai tarziu, Cind vei avea un copil, o sa aiba el grija sa-i traga de moţ sa mai creasca

| leluc a răspuns:

Sanii cresc pana dupa varsta de 20 de ani. Deci au timp sa creasca de buna voie.

| zu a răspuns:

Sincer, mi se pare o prostie, la 16, 17 ani.cat de mari vrei sa fie sanii tai?straight faceasteapta pana dupa ce treci de adolescenta, si vezi atunci cum sta trebuie

| Ys a răspuns:

Nu ai ce sa faci... daca nu esti dezvoltata

| loredanarotariu a răspuns:

Poti astepta. Daca te apuci sa bei ceaiuri, sa iei medicamente, sau sa te masezi cu tot felul de ierburi pe sani, consider ca nu o sa faci decat sa-ti creezi complexe grave. Pastreaza-te o femeie proportionala fizic, ingrijeste-ti pielea, preocupa-te de maturitatea ta psihica mai mult decat marimea sanilor si vei avea mai multe satisfactii asa.

| alinosh a răspuns:

Mai bine mai asteapta
s-ar putea ca ei sa aiba mult mai mult de crescut...si cu ceea ce ii vei face si tu sa creasca sa fie prea mari si dupa sa regreti ca ai intevenit

| nicolbutnaru a răspuns:

Gimnastica speciala, sport, consum de produse naturale precum seminte de marar, fenicul si pulbere de lemn dulce. Totul sub control, insa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da chiar ce poti sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte nasol sa nu ai sanicryingeu stiu.am 15 ani si nu am sani deloc si nu stiu ce sa ma faccrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa ...eu cred ca cel mai bine e sa astepti... oricum nu ai ce face. incearca sa nu te gandesti o perioada(1 luna-2)si dupa aceea sa te uiti si vei observa diferenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum cateva luni nu aveam sani deloc, dar acum au inceput sa creasca si totusi am13 ani pana la 18-19 ani au ei timp. si eu sunt un pic complexata, dar cine te iubeste te iubeste oricum.[va recomand semintele de marar sai flotarile

| Paula a răspuns:

Depinde de mama natura day dreaming laughing

| altul a răspuns:

In caliatet de baiat spun daca i ai cat sa poti sa i prinzi cu mana putini mai mici zic ca sunt buni nu imi plac fetele cu sani exagerati de mari perfecti sunt sa i ti in manalaughingwinking

| nimic:*de:*spus:* a răspuns:

Nu cred ca este o regula anume fiecare se dezvolta in propriu sau ritm asa ca ...ai incredere in tine si totul va fi ok:*:*

| ale_6193 a răspuns:

Asla