| anonim_4396 a întrebat:

Ce produs de protectie folositi atunci cand va intindeti cu placa?

Răspuns Câştigător
| vacantzza a răspuns:

Eu folosesc SYOSS si pot sa spun ca este foarte bun.Aica nu stiu,in ultima vreme nu prea mi-l m-ai indrept dar cand imi indrept bretonul si dau cu syoss(spray pentru. protectie) inainte de indreptat, dupa arata mai bine decat daca nu dau, adica si natural si calumea.Nu stiu eu zic ca asta ar fi cel mai recomandat. Sper ca te-am ajutatwinkingpupiki

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Banuiesc, ca este vorba despre par, ca doar nu ne intrebi pe noi, daca ne intindem cu placa, cu altceva mai bun, nu se poate?

| Jello a răspuns:

Eu când îmi întindeam părul cu placa nu foloseam nimic!sad
Şi acum îl am ars! TT.TT
Pa pa :*

| Amy_9572 a răspuns:

Eu folosesc serul de la Gerovital Plant (cel termoprotector). Este si pentru feon si pentru placa. Am dat pe el 15 lei si se gaseste la farmacie. Vreau sa spun ca eu mi-am salvat parul cu ellaughing. Era distusbig grin

| kanajambe a răspuns:

Este bun serul ala de protectie de la avon.
nu-ti mai indrepta parul cu placa, o sa se rareasca foarte tare.si in plus pe mine ma plictiseste parul drept si lipit cum se purta intr-un timp.s-a dus moda.e primavara.incearca ceva nou, lasa-ti parul natural si machiaza-te intr-un fel anume in ton cu caldura de afara (zilele urmatoare se incalzeste )

| simonna a răspuns:

Uleiul de kallos estefoarte bun.http://reviews.katrina.ro/......icate.html

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Eu folosesc ulei este cel mai bun si iti lasa parul stralucitor

| Laurretta a răspuns:

Eu nu folosesc niciunu'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A si am uitat sa intreb...produsele astea nu ingrasa parul? sad