| Alysée a întrebat:

Ce produse cosmetice vau impresionat in mod placut de la avon sau oriflame?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De la Avon m-a impresionat în mod plăcut persistența parfumurilor din gama „Today,Tomorrow,Always", calitatea produselor pentru îngrijirea feței de la Solutions, „Complete Balance", texturile mătăsoase ale rujurilor, și rezultatele evidente ale măștilor de față din gama „Planet Spa".
De la Oriflame, m-a surprins fondul de ten Giordani Gold Mineral Therpay Foundation, care se comportă foarte bine pe pielea sensibilă.
De asemenea, pot să mă declar mulțumită și de aromele și persistența parfumurilor Giordani și Amber Elixir.
Baftă!

3 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Oriflame -nimic nu m-a impresionat\\avon-fardul de pleoape cu minerale si perlele pentru obraz

| Biia14 a răspuns:

Outspoken,pur blanca, creioanele de sprancene si buze-Avon. Funda?:*

| Mariuta000 a răspuns:

De la Oriflame nu m-au impresinat nimic. În schimb, ador luciul de buze " Se citește pe buze " de la Avon, parfumul Perceive, care e absolut genial, miroase suuuper, produsele Advance Techniques, mai ales șamponul albastru, pentru păr degradat.