| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse trebuie sa imi cumpar daca vreau sa imi deschid un mic salon de unghii acasa? As prefera sa imi listati toate produsele unul sub altul.

3 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

In primul rand trebuie sa amenajezi locul sa pui 2 scaune, o masa, lampa de luminat.
https://unghiicuproduct.wordpress.com/......cepatoare/
geluri de baza,geluri color (mate,cu sclipici,sidefate,simple etc)de constructie,french
diverse solutii,primere,top coat etc
oje semi, la fel primere si solutii speciale pentru manichiura semi
aspirator
tipsuri si adeziv pentru tipsuri
lampa uv/led
pila electrica
pensule, pile diferite, buffere
Accesorii:sclipici pietre, etc. Pentru accesorii iti recomand AliExpress, deoarece gasesti aceleasi accesorii ca in Romania dar mai ieftine si diverse, scrii acolo "nail art".
https://www.wall-street.ro/......u-gel.html

| NoOne18 a răspuns (pentru NoOne18):

Cleste taiat unghii, foarfeca taiat cuticule solutie pentru cuticule

| sierra1 a răspuns (pentru NoOne18):

Niște autorizații - ai uitat de ele?