| pynnk a întrebat:

Ce pudra imi recomandati si pretul tinand cont ca am tenul gras sad

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Si eu am tenul gras si in momentul cand iti alegi o pudra trebuie sa te uiti sa scrie oil free si fara conservanti
eu folosesc pudra minerala de la L'oreal fara ulei cu factor de protectie este in jur de 78 de lei si o gasesti in carrefour unde sunt cosmeticele(are si pensula incorporata)

| Laura1102 a răspuns:

Photoshop.com

| ireneee123 a răspuns:

Pudra creme puff de la maxfactor, este f buna pentru tenul gras si este doar 28 de lei.