| KriSSu88 a întrebat:

Ce regim ati tinut si a dat roade? Cam cat ati slabit? Ce recomandati celor care vor sa slabeasca? Multumesc,

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eu am tinut o dieta adica evitam duliurile sucurile grasimile prajelile, pastele, painea alba etc si in 3 saptamani am slabit doar 2 kg

Nu sunt de acord cu dietele drastice care sunt prea de tot adica ai o dieta anume la ora 8 mananci nu stiuh ce si tot asa

Pt ca aceea dieta nu o vei tine toata viata
Si dupa aceea mancand din toate sigur ca vei pune la loc

Cel mai bine este sa mananci din de toate cate putin caci corpul are nevoie de toate dar mai putin, sa consumi apa multa si mai ales sa faci sport

E mai bine sa slabesti prin a face sport decat sa tii o dieta drastica si dupa aceea sa pui la looc

Bye

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa faci sex la greu, in fiecare noaptewinking

| angella1972 a răspuns:

Eu am luat clarinol timp de 2 luni si am slabit 7 kg. dar am vazut si persoane la care nu da rezultate.nu pot sa tin diete, am un program dezordonat si mi-e greu sa mananc la ore fixe sau sa-mi gatesc fara calorii.

| deejayra a răspuns:

Am tinut regim pe baza de salate si carne de pui la gratar... fara sucuri, nu am pus nici macar o caramea in gura, paina doar graham, si mult sport.Si am slabit intr-o saptamana 5-6 kg cu o luna inainte de vara...si de atunci si pana acum ma mentin la greutatea astabig grin

| deejayra a răspuns:

Adelyyy daca cumva postu tau e pentru mine, nu am tinut o dieta drastica... daca nu am baut suc sau nu am mancat dulicuri nu e ceva anormal...doar ca imi potoleam foamea din legume si fructe.
Oricum... dieta la femei e ca ploaia de vara, incepe brusc si se termina repede

| selef a răspuns:

Am tinut regimul comunist, lipsa alimentelor a dus la slabirea maselor.

| denyy a răspuns:

Nu tin regim fac foarte multa miscare si acasa si la ser si asa ma mantin'''''